SPOLEK 2/4

HOUPAČKA

AKCE

KONTAKT

― akce ―

Cool v plotě ―

6. ročníkmultižánrového mezinárodního festivalu jednoho umělce Tradiční organizátoři tohoto unikátního kulturního setkání spolky 2/4 a Meziprostor chystají i pro letošní ročník vskutku unikátní přehlídku umění tvořeného pouze jedním umělcem. Na pěti scénách umístěných v historickém centru města Písku se 11. a 12.9.2015 představí na 30 umělců z České Republiky, Slovenska, USA, Izraele, Austrálie, Anglie a Rakouska. 

více >

lpj residents night ―

Hudební klubové večery, které spolek 2/4 začal pořádat po ukončení provozu hudebního a filmového klubu „Lokal Pub Jakub“. Důvod byl takový, aby přátelské vazby, pospolitost a dramaturgie z dob existence klubu, nebyly jen tak zpřetrhány, ale mohly se i nadále rozvíjet.

 

Jedná se o „rezidenční večery“ na kterých i nadále představujeme nezávislou kulturu ve formě hudebních, tanečních a v budoucnu snad i divadelních produkcí.

summer of jezz ―

Malý open air festival pořádaný v malebném prostředí u řeky Malše „U jezu“ v jihočeském Římově nejen pro publikum holdující taneční hudbě, kterou zde prezentují renomovaní Djs, ale i pro milovníky živé rockové muziky....koupání, vůně posekané trávy a skvělé společnost.

 

 

Neváhejte nás kontaktovat

Submitting Form...

There was an error with your submission. Please try again.

 

Kamil Zeman | předseda Spolku 2/4

tel.: +420 606 148 544

 

 

Vaše jméno

Váš e-mail

Text vašeho e-mailu...